Grupa rozwojowa dla osób LGBTQIA

Zapraszamy do udziału w spotkaniach grupy rozwojowej dla osób LGBTQIA.

Grupa rozwojowa to: - 6 inspirujących spotkań - poznanie swoich słabych i mocnych stron - wzmocnienie poczucia własnej wartości - szansa by doświadczyć siebie w bezpiecznej sytuacji grupowej - sposobność rozwinięcia umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych - możliwość wydobycia Twojego potencjału - praca z emocjami, przekonaniami, również tymi blokującymi - ćwiczenie uważności na siebie i innych - możliwość poczucia własnej mocy - przestrzeń do wymiany doświadczeń związanych m.in. z coming outem, doznawaną dyskryminacją, wchodzeniem w relacje z innymi osobami. Spotkania odbywać się będą co dwa tygodnie, w środy w godz. 18 – 21. Prowadzone one będą metodami warsztatowymi z wykorzystaniem ćwiczeń coachingowych. Udział w grupie jest bezpłatny.

  • Pierwsze spotkanie odbędzie się 15 lutego 2017.
  • Maksymalna liczba uczestników/uczestniczek – 12 osób. Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem w spotkaniach grupy napisz: fundacja@polistrefa.pl
  • Grupę prowadzić będzie Joanna Balsamska – certyfikowana coach (http://coming-out.pl/o-mnie/)
  • Działanie finansowane jest ze środków otrzymanych od Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu Demokracja w Działaniu.